Ärilaen – kui ettevõtmine vajab hoogu juurde

Üks meie populaarsemaid tooteid on Eestis registreeritud juriidilistele isikutele mõeldud ärilaen. See on sobivaim lahendus, kui su ettevõtmine vajab katet kiireloomulisteks ja väiksemamahulisteks finantseeringuteks.

Ärilaen aitab ettevõttel kasvada
Rahavoogude planeerimine on äritegevuses möödapääsmatu. Aeg-ajalt võib tulla ette olukordi, kus järgmise ärivõimaluse kasutamiseks tuleb ajutiselt käibevahendeid juurde leida. Just sellisel juhul on abiks meie pakutav ärilaen. Võrreldes suurte pankadega on meie ärilaen kiirema protsessiga ja väiksema bürokraatiaga.

Ärilaenuga on võimalik lahendada erinevaid olukordi. Nii on ärilaenust abi ettevõtlusega alustamisel käivitamiskulude katmiseks, aga ka lühiajaliste kohustustuste sildfinantseerimiseks. Ärilaen võib aidata ka katta nõutavat omafinantseeringut mõneks mahukamaks projektiks, soetada tehnikat või põhivara ja palju muud, millega äritegevuses silmitsi seista tuleb.

Ärilaen24 pakub ilma tagatiseta ärilaenule laenuperioodi ühest kuust viie aastani intressiga alates 1,9% laenujäägilt kuus. Võimalik on sõlmida just sulle sobiv maksegraafik.

Ärilaen sobib igale juriidilisele isikule
Meie pakutav ärilaen on mõeldud Eestis registreeritud juriidilistele isikutele. Olgugi, et nimeks on ärilaen, ei tähenda see, et laenusaaja peab piirduma ettevõttega. Ärilaen võib olla sobilik lahendus ka mistahes muule juriidilisele isikule, kes ettevõtlusega tegeleb – mittetulundusühingule, sihtasutusele ja teistele.

Kui vajad lisaraha suuremate investeeringute tegemiseks, tutvu ka meie kinnisvara tagatisel antavate laenude tingimustega.

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega täpsemalt ja vajadusel pea nõu meie spetsialistidega.

Küsi pakkumist